آزمون: با زنیت قرارداد دارم، اما می‌خواهم چالش جدیدی را تجربه کنم/ باید به اسکوچیچ کمک کنیم/ در زمان ویلموتس وظیفه‌ام را نمی‌دانستم
آزمون: با زنیت قرارداد دارم، اما می‌خواهم چالش جدیدی را تجربه کنم/ باید به اسکوچیچ کمک کنیم/ در زمان ویلموتس وظیفه‌ام را نمی‌دانستم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون در گفت‌وگو با برنامه "ورزش و مردم" در خصوص شرایط تمرینی خود در روسیه اظهار داشت: در اوایل روزهای قرنطینه از طریق فضای مجازی و با هماهنگی با مربی بدنسازی باشگاه در منزل به صورت انفرادی تمرین می‌کردم، اما از هفته پیش تمرینات ابتدا به صورت انفرادی در باشگاه آغاز شد و بعد این تمرینات دو نفره شد و از امروز نیز قرار است در گروه‌های 4 نفره تمرین کنیم.  

وی در خصوص زمان آغاز شروع مجدد لیگ روسیه عنوان کرد: زمان شروع لیگ روسیه اوایل تیرماه اعلام شده است  و قرار است با آغاز مسابقات به صورت فشرده و هر سه، چهار روز یک بار مسابقات ادامه داشته باشد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص مطرح شدن پیشنهادات متعدد خارجی برای او در رسانه‌ها گفت: این پیشنهادها را در رسانه‌ها می‌بینیم و این موضوع کار من را سخت می‌کند. دوست ندارم زیاد در رسانه‌ها روی من مانور بدهند. در حال حاضر با زینت قرارداد دارم و ذهنم روی همکاری با این تیم است و نمی‌توانم با تیمی مذاکره کنم، اما دوست دارم در آینده اتفاقات خوبی برای من بیفتد.

آزمون در خصوص حضور اینکه علاقه دارد در یکی از 5 لیگ معتبر اروپایی بازی کند، تاکید کرد: حدود 7، 8 سال است در لیگ روسیه هستم و تجربیات خوبی کسب کردم، اما دوست دارم چالش جدیدی را مثل همه بازیکنان شروع کنم و امیدوارم این چالش زودتر شروع شود. در حال حاضر دو سال دیگر با زنیت قرارداد دارم و نمی‌توانم بدون هماهنگی این باشگاه چیزی در خصوص آینده بگویم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود پدر او تمایلی به حضورش در لیگی خارج از روسیه ندارد، افزود: هیچ کسی در خصوص خانواده من چیزی نمی‌داند. رازهای خانوادگی ما هیچ وقت در رسانه‌ها نخواهد رفت. پدر من همیشه گفته است که حرف آخر را در فوتبال خودم بزنم. در حال حاضر 26 ساله هستم و تصمیمات را خودم می‌گیرم. البته همیشه با خانواده مشورت می‌کنم، اما تصمیم آخر را خودم خواهم گرفت. زمانی که به زنیت آمدم نیز خودم تصمیم آخر را گرفتم.

مهاجم تیم فوتبال زنیت روسیه در خصوص شرایط تیم ملی  فوتبال کشورمان گفت: ویروس کرونا کار ما را خیلی سخت کرده است. هنوز معلوم نیست چه زمانی قرار است مسابقات ملی برگزار شود . در حال حاضر قرار است ما هر سه، چهار روز یک بار در لیگ روسیه بازی کنیم، اما اطلاعی از  زمان آغاز اردوی تیم ملی ندارم. بعد از پایان این فصل نیز قرار است بلافاصله فصل آینده روسیه آغاز شود.

آزمون با تاکید بر کار سخت تیم ملی فوتبال برای صعود به جام‌جهانی عنوان کرد: کار تیم ملی خیلی سخت است، اما می‌توانیم به دور بعد صعود کنیم. با اسکوچیچ در این مدت در ارتباط بودم، اما هنوز با او کار نکردم. با این وجود می‌دانم که روحیه پیروزی را دارد و ما بازیکنان نیز باید به او کمک کنیم. جایگاه تیم ملی در مقدماتی اینجا نیست و باید با کمک مردم در مسابقات حضور داشته باشیم و نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود از ابتدا نظر مثبتی روی حضور ویلموتس در تیم ملی نداشت، تصریح کرد: من از آمدن ویلموتس گله‌ نکردم، اما از ابتدا گفتم با توجه به عدم شناخت از او باید ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. به هر حال چه خوب یا بد ویلموتس را کنار گذاشتم و باید حالا تلاش کنیم شرایط تیم ملی به گذشته بازگردد و به اسکوچیچ  کمک کنیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص حضور در زنیت روسیه و رقابت با مهاجم ملی‌پوش این تیم گفت: قبل از حضور در زنیت به این موضوع فکر کردم. به خودم اطمینان داشتم و عاشق جنگیدن هستم و دوست ندارم در رقابت سالم شکست بخورم و خدا را شکر با وجود کار سخت توانستم نظر مربی را جلب کنم. در هیچ کجای روسیه و در هیچ تیمی تضمینی برای باز کردن به شما داده نمی‌شود، مگر رئیس جمهور این کشور باشد.

آزمون در خصوص اختلاف کیفیت عملکرد  او در مسابقات  باشگاه و بازی‌های ملی تصریح کرد: من در گذشته در روبین کازان بازی می‌کردم که به دلیل کیفیت تیم مجبور به عملکرد دفاعی بودیم و این موضوع کار من را سخت می‌کرد. در جام جهانی نیز وقتی قرار بود دفاعی بازی کنیم  و تا محوطه 18 قدم تیم خود بازگردم کاری از من بر نمی‌آمد. واقعا مردمی که از من انتقاد می‌کردند می‌توانند دو بار از محوطه 18 قدم تیم خود تا محوطه 18 قدم تیم حریف بروند و بیایند.

وی خاطرنشان کرد: مردم نمی‌داند تاکتیک مربیان چه چیزی هست، اما باز انتقاد می‌کنند. همیشه وقتی با خانواده درد و دل کردم، گفتم که عملکردم در تیم ملی را تحسین می‌کنم. در حال حاضر با وجود سن و سال کم در میان 5 گلزن برتر تیم ملی حضور دارم. در این میان برخی نیز حسودی می‌کنند. در بازی آخر تیم ملی با عراق واقعا نمی‌دانستم وظیفه من در زمین چه چیزی بود. وقتی با مربی خوب کار می‌کنید وظایف شما مشخص است و می دانید چه کاری باید در زمین انجام بدهید، اما در بازی‌های آخر تیم ملی من وظایفم را نمی‌دانستم. همین موضوع باعث شد در بازی با عراق در دقیقه 70 درخواست تعویض کنم و فکر می‌کنم حق نیز با من بود. مسی و رونالدو نیستم که همه را دریبل کنم و گلزنی کنم و به تنهایی نیز نمی‌توانم کاری در زمین انجام بدهم. 

وی درخصوص علایق خود به اسب‌ها و اینکه گفته می‌شود به تازگی اسب گرانی را خریداری کرده است، گفت: متاسفانه 4 روز پیش اولین کره خود را از دست دادم. در استرالیا نیز به تازگی اسبی گرفتم و اسم او را نیز سریک گذاشتم. قیمت مطرح شده در خصوص اسبی که خریدم درست بود. اسب‌های استرالیا برخلاف اسب‌های ایران واقعا مهربان هستند.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره و ثبت سفارش لطفا تلفن خود را وارد نموده تا در اسرع وقت با شما تماس برقرار شود

ثبت پیغام

شما میتوانید نظرات - پیغام ها و یا سفارشات خودرا با فرم زیر به ما برسانید